Izveidot jaunu rotu no vintaža rotaslietas sastāvdaļas

Ar ekonomiku joprojām lēnu, un uzsvaru uz pārstrādi un dzīves zaļš, jauns stils parādās rotaslietas nozarē, kas ir gan ļoti interesants, un videi draudzīgas. Rotaslietas, kas ir izgatavoti no autentisks vintaža komponentiem kļūst arvien populārāks.

Pastāv vairākas priekšrocības, pērkot rotaslietas izgatavotas no vintaža rotaslietas komponentiem. Pašsaprotama priekšrocība ir stils. Vintaža ir bailīgs un jautri, kas izgatavoti no materiāliem un stilu, kas vairs nav pieejami. Vintaža ir viena veida; neviens cits būs tieši tādu pašu rotaslietas jums ir, jo īpaši, ja jūs veicāt pats. Un vintaža stils ir tieši tagad, tāpēc jums būs vēss, mākslas, un stilā visi tajā pašā laikā.

Bet bez stila priekšrocības, vintažam ir dabai draudzīga. Izmantojot vintaža materiālus, lai padarītu jūsu rotaslietas, jums ir pārstrādes tās labākās. Atkārtoti vintaža daļas, uztur vintaža rotaslietas no poligonos, kur tas varētu sēdēt uz ļoti ilgu laiku. Tātad jūs varat justies labi par taupīšanu zemi, valkājot pārstrāde vintaža rotaslietas.

Vēl viena priekšrocība ir tā, ka daudzi vintage rotaslietas posteņi ir lēts, jo īpaši salīdzinājumā ar jaunu rotaslietas. Metāli izmanto, lai rotaslietas ir visu laiku augstu cenu, un tas nozīmē, ka juvelieri ir iekasēt vairāk par savu darbu. Ar iepirkšanās rūpīgi vintaža rotaslietas, jūs varat atrast dažas lieliskas darījumus, un radīt kaut ko jaunu no kaut vecās.

Vislabāk par valkājot rotaslietas izgatavoti no vintaža daļām ir brīnišķīgi vēsture, kas nāk ar vecumu vintaža rotaslietas. Vintaža nozīmē vēsturi, un tas ir aizraujoši apsvērt, ko ceļojums rotaslietas ir bijusi, lai to jums šodien. Kur rotaslietas sākotnēji get veiktas? Kas pirkusi sākotnēji? Kas notika ar viņiem savas dzīves laikā? Tie ir veidi jautājumiem vintage posteņus var likt mums domāt par.

Tā kā lielākā daļa rotaslietas ir izgatavots no metāla vai akmens, vintaža rotaslietas parasti ir lielisks stāvoklī, pat ja tas ir antikvariāts un vairāk nekā 100 gadus veca. Jūs varat atrast dažas nodiluma zelta un sudraba priekšmetus, kas tiek valkātas jau daudzus gadus par katru dienu, bet metāla rotaslietas ir turēt līdz labi laika gaitā, un tāpēc, iespējams, ka jūs atradīsiet, ka antikvariāts rotaslietas esat iepirkšana ir tik laba stāvoklī, kā tas bija jauns.

Jūs, visticamāk, ir tīrīt savu jauno vintaža rotaslietas. Rūpīgi pārbaudīt, kādi materiāli rotaslietas ir izgatavots no. Ja jūsu rotaslietas ir izgatavots no metāla – sudraba, zelta, vara – jums vajadzētu būt iespējai izmantot regulāri rotaslietas tīrāku, ka jūs izmantojat uz jūsu regulāri rotaslietas. Dārgakmeņi var tīrīt ar maigām ziepēm un ūdeni un mīkstu lupatu. Neizmantojiet neko ar saru tīrīt rotaslietas. Jūs atradīsiet, ka saru var sabojāt vai saskrāpēt gan juvelieru un daži dārgakmeņi un pusdārgakmeņi. Ja jums rūpēties par savu vintažu atrod, vai jūsu remade rotaslietas, jums būs iespēja saglabāt to uz mūžu, un nodot to kādam, kas jums patīk.