Kā izvēlēties labu SPA-centru

Mūsdienu dzīves ritms diktē savus noteikumus: Mēs cenšamies, lai iegūtu visvairāk veselības pakalpojumus vienuviet un īsākā laikā.

Dzīve pilsētā – tas ir nemainīgs stress, nepareizs režīms no dienas, kustību trūkums un slikta vides (gaisa piesārņojums, augsts trokšņu līmenis, elektromagnētiskie ietekme). Visi šie “aģentu negatīvo ietekmi” izraisīt agrāku sākuma novecošanās procesu, kļūt par cēloni dažādām funkcionāliem traucējumiem, hroniska noguruma. No šīm problēmām varētu tikt saglabāti SPA centra http://uptownspa.com.

Kas tas ir?
Šī SPA-centrs – ir ne tikai dzīvojamā istaba ar vannu vai dekoratīvu strūklaku!

Neskatoties uz nosaukumu (Sanitas pro aqua – veselības pa ūdeni), SPA – tas ir ne tikai ūdens attīrīšanas, un, protams, dažādi terapeitisko un atjaunojošas procedūras. Arī balneogidroterapii (vannas, dušas, saunas, burbuļvannas), tur nāk dubļu un aļģu ietīšanas, kā arī daudzas relaksāciju un tonizējoša paņēmienus, izmantojot speciālu aprīkojumu.

Ārstēšanas efektivitāte ir atkarīga no pareizas izvēles un nevis no pavadīto laiku.

Veikt 2-3 nedēļas SPA kompleksa netālu no minerālu pavasarī vai SPA viesnīcas krastā – tas ir brīnišķīgi! Bet apvienot nedēļu ilgu ceļojumu uz ārzemēm, pieņemot SPA procedūrām, nav ļoti efektīvs: aklimatizācija “un atpakaļ”, trūkst laika pilnīgu relaksāciju, “ēka out” procedūru starp ekskursijas un izklaides var dot veltīgs visus centienus speciālistu. Daudz vairāk noderīga celt regulāras vizītes uz pilsētu SPA klubos, kopā ar fitnesa centru, vai salonā vienu dienu – Spa Diena, kur īpaša individuāla programma, kas paredzēta 3-6 stundām, var palīdzēt jums sasniegt iekļaušanu saviem drošības spēkiem un sasniegt harmoniju ķermeni un dvēseli.

Uzmanību – SPA edieni!
Praksē ir bārs, to var izmantot kā lakmusa testu katrā centrā: ja jums ir iesniegts šo šķīstošo kafiju vai sulu no iepakojuma, tasir nepareizs SPA salons! Starptautiskā skola SPA iesaka ievērojot filozofiju pārtikas “garšīgi veselīgi indivīdam” un par iekšējām sienām. Tas nav par viena īpaša SPA virtuve (starp citu, pazīstami izteiciens «SPA menu” nozīmē vispārēju sarakstu sniegto salonā pakalpojumiem), un ka katrā nacionālās virtuves var pagatavot maltītes SPA definētus principus:

Tikai dabas (! Nav ģenētiski modificētus) produktus;
visi ēdieni – svaigi;
veselīgu veidi vārīšanas;
mērķtiecīgu izmantošanu dažādu ēdienu pie dažādām programmām;
vīnu SPA – tikai gaismas sauso vīnu.
Relax – ne gulēt!
SPA zonu uztur optimālu temperatūru, mitrumu un gaismu. Pacientiem justies “kā mājās, jo kūrortā” un sajust apvienošanos ar dabu, lai tie varētu radīt īpašu atmosfēru (piemēram, uzstādīšana “meža gaisā” apvieno tīras mitrā skābekli ar dabas garšu piedāvājumu, un jūs varat elpot un jūru, un gaiss, sāls alas) .

Pilnīgais klusums nepalīdz un kavēt atpūsties – cilvēks sāk domāt par problēmām, sekot darba aprīkojumu vai profesionālo roku vai vienkārši aizmieg. Un efektivitātes SPA procedūrām, ir ļoti svarīgi svētki bez izslēgšanas apziņas – īpaša māksla, kas gan speciālisti un pacienti, kas uzņemti nekavējoties.
Ar ietekmi uz emocionālo sfēru, kuru centri nav smadzeņu garozā, gan subkortikālo struktūrās spēkā, pirmajā vietā ir mūzika (vārds – sestajā). Tāpēc spēlē milzīgu lomu, radot atmosfēru SPA centriem – kur jūs varat dzirdēt klasisko mūziku un seno austrumu motīvi, un “dabas skaņas” un spēlēt zvani … jomās dziļas relaksācijas mūziku klusāk, un, ja jūs vēlaties, lai būtu “savākt “pacients, lai saglabātu viņu atviegloti ar ārpasauli – dinamiskāku.

Starp citu
Padomju sanatorija var uzskatīt klasiskās SPA centriem Kanadā. No rietumiem nāca pie mums un daži tehnoloģijas, kas saistītas ar SPA, kā sistēma organizētā biznesa, bet unikāla zinātniskiem pamatiem, balstoties uz vispusīgu izpēti.

Health Care